Кошик
6 відгуків
+380673231950

ТОВ «СБ «ЗАХИСТ"

Видионаблюдение

Видионаблюдение

30.05.11

Система відеоспостереження в будівлі або на цілому підприємстві на сьогодні є невід'ємною частиною систем, які забезпечують вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу. Популярність систем відеоспостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки. Прості системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти практично на кожному громадському об'єкті, будь то під'їзд багатоповерхового житлового будинку чи офіс компанії.

Переваги таких систем незаперечні:
по-перше, вони виконують свою основну функцію – спостереження, по-друге, вони прості в експлуатації,
по-третє, є відмінним поєднанням високої якості і невисокої ціни. Проте, коли мова заходить про великі об'єкти, не говорячи вже про стратегічно важливі та режимні, з обширними прилеглими територіями, простою системою відеоспостереження тут не обійтися. Для здійснення повного контролю над кожним метром об'єкту буде потрібно сучасні і складніші системи відеоспостереження.
Пропонуємо найширший спектр послуг систем
відеоспостереження, включаючи:
• проектування відеоспостереження;
• монтаж відеоспостереження;
• обслуговування відеоспостереження;
• модернізація систем відеоспостереження;
• інтеграція з охоронною сигналізацією;
• периметрове відеоспостереження.
Ми пропонуємо організувати: охоронне відеоспостереження, оглядове відеоспостереження і віддалене відеоспостереження. Крім того, ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і довгий термін служби змонтованих нами охоронних систем. Ми без сумніву заявляємо про те, що нашим досвідченим фахівцям під силу будь-які сучасні системи відеоспостереження самого високого рівня складності. Здійснюючи комплексний підхід до вирішення проблем безпеки, ми пропонуємо додатковий спектр послуг з організації віддаленого відеоспостереження і інтеграції відеоспостереження з системами охоронної і пожежної сигналізації, а також з системами контролю і управління доступом. Періодичне сервісне обслуговування систем відеоспостереження ми візьмемо на себе.

Давно встановили охоронну систему, і зв'язатися з компанією-установником не є можливим? Наша компанія здійснює повне технічне обслуговування систем відеоспостереження, встановлених, у тому числі, і іншими організаціями.

Кожна система відеоспостереження, особливо сучасна, по-своєму унікальна, адже вона враховує безліч особливостей конкретного об'єкту, вимоги, що пред'являються, до його безпеки, у тому числі і побажання замовника. Для того, щоб приблизно оцінити вартість і оптимізувати витрати на систему відеоспостереження, потрібна клопітка праця компетентного фахівця. Усвідомлюючи можливу скруту і неорієнтованість замовника, кваліфіковані менеджери фірми абсолютно безкоштовно визначать вимоги до системи, проектувальники проведуть аналіз плану системи, а наші інженери ретельно обстежують об'єкт.

Будь-яка робота по установці систем відеоспостереження починається з їх проектування. Професійне проектування відеоспостереження це, насамперед, 100%-ва гарантія безпеки об'єкту, що охороняється, застава довгої і надійної служби відеосистеми. На стадії попереднього обстеження і узгодження проекту враховуються всі побажання замовника, типи і кількість встановлених відеокамер, можливості розширення, ємність архіву, та інші особливості об'єкта, які в подальшому відобразяться в проекті відеоспостереження. Проектування відеоспостереження – завдання для досвідчених професіоналів. Адже на цій стадії вирішуються питання не лише про виконання основної функції системи (спостереження і стеження), але і розраховується здатність її реакції на події, що відбуваються. На цьому ж етапі можуть бути обговорені питання про інтеграцію системи відеоспостереження з охоронною сигналізацією.

Наступним в робочому ланцюжку дій є монтаж відеоспостереження, який здійснюється в строгій відповідності з розробленим раніше проектом. Монтаж відеоспостереження вимагає ретельної підготовки, своєчасного постачання і доставки устаткування і супутніх матеріалів. Від майстрів, що здійснюють монтаж відеоспостереження, буде потрібно акуратність в проведенні робіт, і, зрозуміло, проектний контроль – ось основні чинники, що впливають на швидкий і якісний монтаж систем відеоспостереження. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж і установку систем відеоспостереження на об'єктах будь-якого ступеня складності.

Як і будь-яка техніка, система відеоспостереження потребує постійного обслуговування. Необхідно здійснювати регулярні перевірки її технічної справності і відповідне обслуговування або ремонт. Обслуговування систем відеоспостереження несе в собі функцію підтримки устаткування CCTV і всього комплексу в цілому в належному, справному стані, що задовольняє всім вимогам безпеки. Всі системи відеоспостереження, особливо це стосується сучасних моделей, мають в своєму складі високотехнологічні компоненти, у зв'язку з чим обслуговування відеоспостереження повинне здійснюватися виключно кваліфікованими фахівцями.

Повертаючись до техніки, відзначимо, що як і всяка техніка, системи відеоспостереження застарівають. Ринок техніки розвивається семимильними кроками, і встигнути за його розвитком часом не так вже і просто. Модернізація систем відеоспостереження потрібна в декількох випадках. Окремі елементи системи, що працюють в режимі «нон-стоп» протягом довгого часу, застарівають і зношуються. Зовсім не обов'язково в цьому випадку здійснювати повну заміну пристроїв охорони. Цілком можливо модернізувати систему відеоспостереження, впровадивши в неї лише окремі, сучасніші, елементи, які дозволять пропрацювати всій системі ще не один рік.

Найефективніше забезпечує безпеку система відеоспостереження, інтегрована з системами контролю і управління доступом (СКУД), а також з системами охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) і системами охоронно-тривожній сигналізації (ОТС). Інтеграція з охоронною сигналізацією дозволяє спростити і значно оптимізувати систему, і, на додаток до всіх переваг, виключити людський чинник на випадок виникнення форс-мажорних обставин на об'єкт спостереження. У такому разі сама система зможе вказати, де саме сталася надзвичайна ситуація. На момент надходження тривожного сигналу від інших систем, що увійшли до системи безпеки, на дисплеї відображуватиметься зона НП.

Ідеальним «місцем зустрічі» правопорушника повинен стати периметр відеоспостереження. Наш досвід роботи в системі установки і обслуговування охоронних систем показує, що охорона периметра буде значно ефективніша у тому випадку, коли вона буде доповнена системою охоронного відеоспостереження. Така система дозволяє максимально забезпечити периметр, а в разі виникнення форс-мажорних обставин вона зможе більш оперативно реагувати на порушення. Охорона периметра повинна здійснюватися цілодобово, тому виникаючі несправності необхідно вирішувати в самі стислі терміни. Якщо група затримання прибуде до вашого об'єкту кілька разів за помилковим тривожним сигналом, ваша система охорони периметра втратить всяку довіру. Ми поклопочемося про забезпечення вашої безпеки і про справність всіх елементів системи охорони.

Фірма «Деса» пропонує найсучасніше, високотехнологічне устаткування, за допомогою якого можна організувати всі види відеоспостереження, будь то охоронне відеоспостереження, інтегроване з охоронними системами, наглядове відеоспостереження або віддалене відеоспостереження.

Всі системи відеоспостереження відрізняються одна від одної і по кількості функцій. Сьогодні будь-яка з них відображає на моніторах інформацію, фіксує і, у разі потреби, архівує її. Найбільш сучасні системи охоронного відеоспостереження здатні взяти на себе функції управління, які здійснюються за допомогою КПК, мобільних телефонів і інших портативних пристроїв. При цьому передбачена можливість фіксації аж до найдрібніших деталей, як те: обличчя людини, автомобільні номери і багато іншого.

Ми професійно збудуємо для вас систему відеоспостереження, як зовнішню, так і приховану, незалежно від цілей використання та масштабності об'єкта, будь то велике промислове підприємство, невеликий офіс або квартира.