Кошик
6 відгуків
+380673231950

ТОВ «СБ «ЗАХИСТ"

ПРОЕКТУВАННЯ ОХОРОННО - ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ , ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

  ПРОЕКТУВАННЯ ОХОРОННО - ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ , ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ
ПослугаКод: ПРОЕКТ0001

від 280 грн.

Написати
 • +380 показати номер +380 (67) 323-19-50
 • +380 (32) 239-53-77 офіс
 • +380 (67) 988-34-53 офіс
 • Контакти
  • Телефон:
   +380 (67) 323-19-50
   +380 (32) 239-53-77, офіс
   +380 (67) 988-34-53, офіс
  • Контактна особа:
   Роман Павлів
  • Адреса:
   вул. О. Степанівни, 45 , Львів, Львівська область, 79018, Україна
  • Email:
   sb-ss@i.ua
  • ICQ:
   446878004

Проектування пожежної сигналізації - етапи та особливості розробки проекту

Перш, ніж приступити до встановлення складної системи, що складається з великої кількості різного устаткування, необхідно заздалегідь розпланувати, де буде розташовуватися кожен прилад.

Особливо це відноситься до пожежних систем, так як вони повинні забезпечувати швидке реагування на появу в приміщенні вогню або інших ознак загоряння.
Тому перш, ніж приступати до монтажу слід замовити у фахівців проект пожежної сигналізації. У ньому мають бути відображені всі аспекти, пов'язані з встановленням обладнання.
З чого починається проектування?
Це один з найбільш важливих етапів від якого залежить наскільки ефективно працюватиме система в цілому. Він повинен виконуватися кваліфікованими працівниками, які мають досвід та відповідну ліцензію у даній сфері.

Проект пожежної систем сигналізації-це схема, в процесі розробки, якій доводиться проводити ряд розрахунків, здатних допомогти визначити необхідну кількість приладів, а також їх майбутнє місце розташування. Але так як всі вони з'єднуються шлейфом, то проектується траєкторія його майбутньої прокладки і на найвищому рівні враховуються всі можливі нюанси, розробляються плани з нейтралізації виникаючих загроз.

Для чого потрібно дані роботи, дивимося відео: //www.youtube.com/watch?v=X-Jvrnd8U_w
Розробка проекту пожежної системи оповіщення - це процес, що є суб'єктивним для кожного об'єкта з докладним вивченням його планів та особливостей застосування.

При цьому проводиться оцінка:
• габарити приміщення
• Специфіки планування
• Складнощі конструкцій

Велику увагу приділяють місцям, де найбільш вірогідне виникнення загорянь. Для того, щоб проектування пожежної сигналізації відповідало все вимогам його виконують з урахуванням ДСТУ та ПУЕ.

Особливості розробки
Весь процес починається з вивчення особливостей об'єкта. Для цього необхідно викликати інженера з компанії з якою укладено договір, щоб він зміг оцінити розміри та інші особливості приміщення, в якому буде проводиться монтаж. До початку проектування повинні бути визначені так звані небезпечні зони, в яких може початися загоряння.

На них звертають особливу увагу при розробці схеми прокладки кабелів та встановлення обладнання. І тільки потім приступають до підготовки документації, що засвідчує, що в процесі проведення робіт будуть дотримані всі норми проектування пожежної сигналізації.

У ньому мають бути враховані всі деталі, розписано місце для кожного датчика, намальована траєкторія пролягання шлейфу. Він повинен являти собою схему роботи системи.
Проект з сигналізації пожежного типу, характеризується вибором оптимального устаткування і його розташування в зоні контролю. При цьому обов'язково має бути враховано зручність експлуатації системи і простота її обслуговування, так як більшість співробітників, що працюють в приміщенні, де виробляються монтаж обладнання не мають досвіду його експлуатації.
Не зайвим буде заздалегідь подумати про можливість модернізації сигналізації. Оскільки технології розвиваються дуже швидко, то встановлена сьогодні система через кілька місяців може стати застарілою. А так як на проектування пожежної сигналізації ціна залежить і від складності системи, то такий підхід допоможе заощадити кошти якщо доведеться її вдосконалити.

Ремонтопридатність - ще один аспект, який не варто відкидати. Будь-яка техніка рано чи пізно може зламатися, тому, розробляючи проект, необхідно передбачити, щоб ремонтувати її було зручно.

Етапи проектування
Складання схеми майбутньої сигналізації повинно виконуватися тільки фахівцями, що гарантує її правильну роботу в процесі експлуатації. До складу проекту пожежної систем сигналізації входить велика кількість робіт. Серед них можна виділити кілька основних етапів:
• Складання технічного завдання з урахуванням усіх побажань клієнта
• Обстеження об'єкта
• Складається типовий проект пожежної сигналізації, а також проводиться розрахунок кошторису витрат на всі роботи

• Затвердження всієї документації після погодження
• Підписання договору та проектно-кошторисної документації
• Монтаж і запуск системи

На першому етапі при проектування систем пожежних систем сигналізації проводиться консультація з замовником. У нього з'ясовують всі вимоги, яким повинна відповідати система охоронно-пожежної сигналізації. Для великих і мають складну планування приміщень - це може бути обладнання адресного типу, для маленьких за площею можна обмежиться звичайною.

Після з'ясування всіх питань, складають технічне завдання, в якому чітко прописуються всі основні моменти, за якими потім розробляється проект на пожежну сигналізацію.
Потім на об'єкт виїжджає фахівець для проведення його обстеження. Цей етап включає в себе уточнення всіх технічних даних, які стосуються призначення, розмірів та інших особливостей конструкції будівлі. На підставі проведених вимірювань розраховується кількість необхідного обладнання і вибирається його вигляд.
Далі значення передаються проектувальнику, який виконає попередній розрахунок, приблизні витрати на придбання, установку обладнання і розробить робочий проект пожежної сигналізації та евакуації людей на випадок пожежі.

Отримана схема обов'язково узгоджується з замовників на предмет розміщення всіх приладів, зручності їх обслуговування та експлуатації надалі. По ній створюється проект, зразок якої був наданий замовнику. І тільки після цього оформляється договір і складається кошторис на всі роботи.
І останнім, але в той же час найважливішим етапом стає установка обладнання. Вона виконується співробітниками компанії, які повинні провести пуско-налагоджувальні роботи, а також проінструктувати співробітників підприємства про правила експлуатації .

Число етапів залежить від величини приміщення, кількості встановлюваних систем, складу обладнання, але результатом в будь-якому випадку повинен стати узгоджений проект, що дозволяє перейти до експлуатації системи.


Вартість робіт

Ціна таких послуг визначається в першу чергу розмірами приміщення і складністю обраної системи. Причому вартість проекту пожежної сигналізації за 1 метр квадратний збільшується із зростанням площі.
Це пояснюється тим фактом, що в невеликому приміщенні встановлюється один або два сповіщувачі.
Але чим більше його розміри, тим більше сповіщувачів буде потрібно. А так як у більшості систем всі прилади з'єднані шлейфами, то, отже, зростуть витрати та на придбання кабелів, а також і вартість проектування пожежної сигналізації.

Категорія об'єкта також відіграє велику роль. Для приміщень, де зберігаються вибухонебезпечні матеріали, буде потрібно відповідне обладнання, вартість якого вища, ніж у звичайного. До того ж проектувальник працює над таким об'єктом, повинен володіти відповідними знаннями, що також веде до подорожчання робіт.
Однак на ціну впливають і інші характеристики об'єкта. При цьому у кожної компанії можуть бути свої методи розрахунку, а також бонуси для клієнтів. Тому дізнатися скільки коштує проект пожежної сигналізації можна тільки у співробітників підприємства, яке буде розробляти документацію.
 

ПІДСУМОК

У сучасному суспільстві безпека людини вважається першочерговим завданням. Причому неважливо, де він знаходиться - вдома чи на роботі. Скрізь він повинен відчувати себе впевнено і не відчувати стурбованості. Забезпечити це дозволило використання пожежної систем безпеки, яка все частіше застосовується в поєднанні з охоронним або іншим обладнанням. Тому одним з головних напрямків вважають проектування системи, що працює в комплексі з пристроями пожежогасіння та оповіщення.

Цей процес дуже відповідальний і вимагає уважного підходу. У ході виконання робіт повинні бути враховані не тільки побажання власника приміщення, особливості об'єкта, а й існуючі нормативні документи, що регламентують проектування і монтаж.

 

 
 
G
M
T
 
 
Визначити мовуАзербайджанськаАлбанськаАмхарськаАнглійськаАрабськаАфрикаансБаскськаБенгальськаБілоруськаБірманськаБолгарськаБоснійськаВ'єтнамськаВаллійськаВірменськаГавайськаГаїтянська креольськаҐалісійськаГіндіГрецькаГрузинськаҐуджаратськаДанськаЕсперантоЕстонськаЗулуІвритІгбоІдишІндонезійськаІрландськаІсландськаІспанськаІталійськаЙорубаКазахськаКамбоджійськаКаннадаКаталанськаКиргизькаКитайська СпрощКитайська ТрадКорейськаКорсиканськаКурдськаКхосаЛаоськаЛатинськаЛатиськаЛитовськаЛюксембурзькаМакедонськаМалагасійськаМалайськаМалаяламМальтійськаМаоріМаратхіМонгольськаНепальськаНідерландськаНімецькаНорвезькаПанджабськаПерськаПольськаПортугальськаПуштуРосійськаРумунськаСамоанськаСебуаноСербськаСесотоСингальськаСіндхіСловацькаСловенськаСомаліСуахіліСунданськаТаджицькаТайськаТамільськаТелуґуТурецькаУгорськаУзбецькаУкраїнськаУрдуФіліппінськаФінськаФранцузькаФризькаХаусаХмонгХорватськаЧеськаЧичеваШведськаШонаШотландська (Ґельська)ЯванськаЯпонська
 
АзербайджанськаАлбанськаАмхарськаАнглійськаАрабськаАфрикаансБаскськаБенгальськаБілоруськаБірманськаБолгарськаБоснійськаВ'єтнамськаВаллійськаВірменськаГавайськаГаїтянська креольськаҐалісійськаГіндіГрецькаГрузинськаҐуджаратськаДанськаЕсперантоЕстонськаЗулуІвритІгбоІдишІндонезійськаІрландськаІсландськаІспанськаІталійськаЙорубаКазахськаКамбоджійськаКаннадаКаталанськаКиргизькаКитайська СпрощКитайська ТрадКорейськаКорсиканськаКурдськаКхосаЛаоськаЛатинськаЛатиськаЛитовськаЛюксембурзькаМакедонськаМалагасійськаМалайськаМалаяламМальтійськаМаоріМаратхіМонгольськаНепальськаНідерландськаНімецькаНорвезькаПанджабськаПерськаПольськаПортугальськаПуштуРосійськаРумунськаСамоанськаСебуаноСербськаСесотоСингальськаСіндхіСловацькаСловенськаСомаліСуахіліСунданськаТаджицькаТайськаТамільськаТелуґуТурецькаУгорськаУзбецькаУкраїнськаУрдуФіліппінськаФінськаФранцузькаФризькаХаусаХмонгХорватськаЧеськаЧичеваШведськаШонаШотландська (Ґельська)ЯванськаЯпонська
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Звукова функція обмежена 200 символами
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 280 грн.